İzmir Uçak Bileti

Aydın, Manisa ve Balıkesir’e sınır komşusu olan İzmir, Ege Bölgesi’nin tam ortasında yer alan Türkiye’nin nüfus bakımından en kalabalık üçüncü şehridir. Bir liman kenti olan İzmir, aynı zamanda önemli bir fuar merkezidir. Çeşme yarım adası da İzmir’e bağlıdır ve en önemli antik çağ şehirlerinden olan Efes’te İzmir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Uluslararası bir havalimanı olan İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Gaziemir ilçesinde ve şehir merkezine 14 km uzaklıktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için Havaş ve Belediye otobüslerini kullanabileceğiniz gibi metro veya takside kullanabilirsiniz. Aynı zamanda havalimanının içindeki araç kiralama merkezlerinden araç temin edebilirsiniz.

İzmir’e gidiş için veya İzmir’den farklı yerlere seyahat etmek için kullanacağınız uçak biletlerinizi istfly.com ’dan kolaylıkla satın alabilirsiniz. İzmir’i ziyaret edişinizde mutlaka görmeniz gereken önemli yerlerde var tabi ki. Alsancak ve Kordonboyu’nda gezmenizi, Kemeraltı Çarşısı ve Havra Sokağı her şeyi bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Efes Antik Kenti de es geçilmemesi gereken belki de İzmir’in en önemli yeri diyebiliriz.

İzmir uçak biletinizi almak için kredi kartınızı kullanarak istfly.com ’da alışverişinizi yapabilirsiniz. İstanbul İzmir uçak bileti için yurtiçi uçuş gerçekleştiren tüm havayollarının bilet fiyatlarını aynı listede görerek bütçenize en uygun olanını seçebilirsiniz. Aynı zamanda İzmir’den yurtdışına bir uçuş gerçekleştirecekseniz yine istfly.com sizin için en doğru adres olduğunun garantisini verebiliriz. En ucuz İzmir uçak bileti sadece bu adreste olduğundan emin olabilirsiniz. Belirlediğiniz fiyat aralığına göre en cazip İzmir İstanbul uçak biletini bularak, İstanbul seyahatlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Onlarca havayolunu aynı ekranda görmek emin olun sizin içinde o site bu site gezmek yerine çok daha doğru bir tercih olacaktır.  

 

Yepyeni yerler keşfetmeye var mısın?
istfly.com’dan en son seyahat fikirleri ve fırsatları hakkında e-posta almak istiyorum.

Üye GirişiŞifremi unuttum
GİRİŞ YAP

Şifremi Unuttum

Sistemde kayıtlı olan e-mail adresinizi giriniz.


ŞİFREMİ GÖNDER