istfly Puan

istfly Puan Nedir?

istfly puan, istfly üyelerinin kullanımlarına bağlı olarak bir çok farklı şekilde kazanabildikleri puanlara verilen genel isimdir. istfly puan, TL cinsinden karşılığına göre sadece istfly internet sitesi üzerinde uçak bileti alımında kullanılabilir.

Her 1 istfly puan, 1 TL’ye eşittir.

Bir uçak bileti alımında istfly puan kullanmak istediğinde, bu uçak bileti için yeterli istfly puana sahip olman gerekmektedir. Yeterli olması halinde, iç hat ve dış hat gözetmeksizin istediğin uçuş için istfly puan kullanabilirsin.

Biriktirmiş olduğun istfly puanlar için herhangi bir son kullanma tarihi yoktur.

istfly puan kullanılarak satın alınan uçak biletlerinde iptal ve değişiklik işlemleri hava yolu kurallarına göre gerçekleştirilir. Hava yolunun satın almış olduğun bilet için yapılacak işleme müsaade etmemesi durumunda, istfly sorumluluk almayacaktır.

istfly Puan Nasıl Kazanılır?

1) istfly üyeleri, satın aldıkları her uçak bileti için hava yoluna göre değişiklik gösteren oranlarda istfly puan kazanırlar.

Satın alınan uçak biletleri için istfly puan oranları:

Türk Hava Yolları-iç hat (%1)

Anadolu Jet (%1)

Atlas Global-iç hat (%2)

Sun Express-iç hat (%2)

Atlas Global-dış hat (%2)

Sun Express-dış hat (%2)

Diğer-dış hat (%1)

 

2) istfly üyeleri, referans oldukları her üyenin satın aldığı her uçak bileti için hava yoluna göre değişiklik gösteren miktarlarda istfly puan kazanırlar.

Referans olunan uçak biletleri için istfly puan miktarları:

Türk Hava Yolları-iç hat (1 TL)

Anadolu Jet (1 TL)

Atlas Global-iç hat (2 TL)

Sun Express-iç hat (2 TL)

Atlas Global-dış hat (5 TL)

Sun Express-dış hat (5 TL)

Diğer-dış hat (5 TL)

Nasıl Referans Olunur?

istfly üyeliğini oluşturduktan sonra profilinde, senin üyeliğin için tanımlanmış olan bir "Üyelik No (Referans No)görülür. Bir başka kullanıcı üye olurken "Referans No (Üyelik No)kısmında senin Üyelik No (Referans No)'nu yazarsa, bu üyeye referans olmuş olursun.

Aynı şekilde, senin referansınla üye olan bir kullanıcı, başka bir kullanıcıya üye olması için referans olabilir ve onun satın alımlarından istfly puan kazanmaya başlayabilir. Ama sen bu işlemlerden istfly puan kazanamazsın, sadece referans olduğun kişilerin satın alımlarından istfly puan kazanabilirsin.

Önemli!

Bir kullanıcı senin referansınla üye olurken sadece üyelik formunda referans bilgisi girer ve sonrasında senin veya onun profilinde referans durumu ile ilgili hiçbir bilgi gösterilmez. Referans bilgileri arka planda kayıt altında tutulmaktadır. 

Referans olduğun üyenin/üyelerin satın aldığı biletlerle ilgili kimin adına olduğuna veya uçuş bilgilerine dair hiçbir bilgi seninle paylaşılmaz. Sadece "istfly Puan (Referans Ödülü)şeklinde kazandığın istfly puanı görebilirsin.

Referans olduğun üyelerin satın aldığı uçak biletleri için kazandığın istfly puanlar 24 saat içerisinde hesabına tanımlanır.

istfly Puan Nasıl Kullanılır?

istfly puanlarını uçak bileti alımında kullanabilmek için almak istediğin uçak bileti için yeterli istfly puana sahip olman gerekmektedir. Yeterli istfly puana sahip olduğun zaman ödeme bilgileri sayfasında "Biriken istfly puanlarımla ödemek istiyorum." ibaresi belirecektir. Buraya tıklayarak ödeme işlemini kart bilgilerine gerek kalmadan gerçekleştirebilirsin.  

 

istfly

Yepyeni yerler keşfetmeye var mısın?
istfly.com’dan en son seyahat fikirleri ve fırsatları hakkında e-posta almak istiyorum.
x

Üye GirişiŞifremi unuttum
GİRİŞ YAP
x

Şifremi Unuttum

Sistemde kayıtlı olan e-mail adresinizi giriniz.


ŞİFREMİ GÖNDER

x