Çekilişler

Instagram Çekilişimizle 3 Talihliye 200 TL Değerinde istfly Puan Hediye!

31 Ocak-3 Şubat 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki standımıza tüm fuar ziyaretçileri davetlidir. Emitt Fuar'ına özel, fuar tarihleri içerisinde gerçekleştireceğimiz Instagram çekilişimizle 3 talihliye 200 TL değerinde istfly puan hediye ediyoruz.
 
Çekilişe katılmak için ilk şart olarak Instagram hesabımızı buradan takip edebilirsiniz. Devamında çekiliş postunu beğenerek, yorumlarda 3 arkadaşınızı etiketlemeniz yeterli olacaktır.
 
Çekiliş sonuçları 4 Şubat günü sosyal medya üzerinden duyurulacaktır. Çekilişi kazanan 3 talihli 200 TL'lik hakkını yalnızca istfly üzerinden uçak bileti alışverişleri için kullanabilirKazanılan 200 TL'lik istfly puan hakları istfly.com üzerinde oluşturulan profillere eklenecektir. 
 
Dikkat! 200 TL değerinde istfly puan kazanan 3 talihli bu haklarını diledikleri zaman kullanabilirler. (Son kullanma tarihi bulunmamaktadır.) Bu puanlar ile satın alınan uçak biletleri için olası iptal, değişiklik durumlarında havayolu tarafından belirlenmiş olan bilet kuralları uygulanacaktır. 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül kazanamazlar.
 
Detaylı Çekiliş Kuralları
 • Bu çekiliş 31.01.2019 (Saat:12:00) 03.02.2019 (Saat:23:59) tarihleri arasında Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti. tarafından düzenlenmektedir.
 • Kullanıcıların, paylaştığımız çekiliş postunu Instagram’da beğenmeleri, 3 arkadaşını yoruma etiketleyip sayfamızı takip etmeleri istenmektedir.
 • Yapılan her yorum bir çekiliş hakkı sağlayacaktır.
 • Yarışma sonucunda 3 kişi hediye kazanacaktır.
 • Kazananlar bilgisayar programı tarafından yapılan çekilişle belirlenecektir.
 • Kazanan katılımcılar elde ettikleri 200TL değerindeki uçak bileti hakkını istfly.com web sitesi üzerinden üyelik sağlanarak yapılacak online işlemlerde kullanabilir.
 • Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez, nakde veya mala dönüştürülemez.
 • Kazananlar 04.02.2019 tarihinde İstfly’ın Instagram sayfasından duyurulacaktır.
 • Yarışma haklarının belirlenmesinde Instagram API'nin verdiği bilgiler esas olarak alınır. Kullanıcıların gizlilik ayarlarından kaynaklanan veri kayıplarından Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir.
 • Reklam, hakaret, nefret öğesi içeren veya Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti. sosyal medya ekibi tarafından uygunsuz olabilecek herhangi bir şey barındırdığı tespit edilen gönderiler yarışma dışı kabul edilecektir.
 • Katılımcılar, kampanya koşullarına uymak koşuluyla dilediği kadar yorum yapabilir.
 • İçeriğinde uygunsuz olan bir unsur bulunan yorumlar, hiçbir neden belirtilmeksizin yarışmada değerlendirmeye alınmayacaktır. Katılımcı, Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti. ile hissedarlarının, tedarikçilerinin, ilgili müdürlerinin, yöneticilerinin, çalışanlarının ve yasal temsilcilerinin, kendisi tarafından gönderilen ileti, mesaj veya başka herhangi bir kullanıcı içeriğinden ya da katılım şartlarını ihlal etmesinden doğan her türlü hasar, yükümlülük, (makul avukat ücretleri, ve yargılama giderleri dahil) masraf ve giderden zarar görmemesini sağlamak ve herhangi bir zarar doğması halinde bunları tazmin etmekle yükümlüdür.
 • Katılımcı tarafından gönderilen yorum, mesaj ya da diğer içeriklerin 3. kişilerin haklarını ihlal etmesi veya diğer herhangi bir sebeple herhangi bir şikayet olması ya da yasal işlem yapılması durumunda, katılımcı, kendisi hakkında Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti.’nin sahip olabileceği her türlü bilgiyi ifşa etme hakkının bulunduğunu ve mali, hukuki, cezai ve idari her türlü sorumluluğun münhasıran kendisine ait olduğunu kabul eder.
 • Katılımcılar, kazandıkları durumda ad-soyad-açık adres (İl-ilçe-semt-apartman adı-apartman numarası-kat-daire numarası-posta kodu) ve cep telefonu numarası bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak www.instagram.com/istfly/ sayfası üzerinden direkt mesaj ile Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti.’ye ulaştırmakla yükümlüdürler.
 • Katılımcılar, kampanya katılımını tamamlamak için kendilerinden istenecek olan ve verecekleri bilgilerin kendilerine ait, doğru ve güncel olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Gönderilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Aksi takdirde haklarını kaybedeceklerini kabul etmiş sayılırlar.
 • Bilgileri eksik ya da yanlış olduğu tespit edilen ve Instagram isimleri ile gerçek isimleri farklı olan kullanıcıların hakları yedeklere devreder. Bilgilerin eksik veya hatalı olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan ve kampanyaya katılım sırasında oluşabilecek problemlerden Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir.
 • Yanlış bilgi verilmiş olduğunun veya aynı kişinin farklı bir Instagram hesabı ile yeniden katılım gösterip kazandığının tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları Instagram profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 • Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti. kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 • Yarışmaya T.C. vatandaşı ve yabancı uyruklu ve Yarışma dönemleri başlangıç günleri itibarı ile 18 yaşını doldurmuş tüm kişiler katılabilir. 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül kazanamazlar.
 • Kampanyaya katılım ve Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti. Instagram sayfasında yer alan “Yüzyıl Turizm Vize Çekilişi” için yapılan işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 • Kampanya neticesinde yapılacak çekiliş ile belirlenecek talihliler, isimlerinin Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti. Instagram sayfası aracılığıyla duyurulmasını kabul etmiş olurlar.
 • Kampanya Milli Piyango İdaresi kapsamında değildir.
 • Kampanya'ya katılanlar, işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti. Kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 • Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 • Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti., kampanyayı istediği bir zamanda sonlandırma ve Kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu Kampanya'ya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
 • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti. tarafından yapılacaktır.
 • Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 • Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 • İlgili Instagram sayfasının kullanımından doğan risk katılımcıya aittir. Yüzyıl Turizm Loj. İşl. Tic. Ltd. Şti. çalışanları, yöneticileri, sayfanın yaratılması veya sunumuna dahil olanlar, kendilerinden kaynaklanmayan doğrudan ve dolaylı zararlar ile katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmalarından kaynaklanacak zararlardan sorumlu olmayacaktır.
 • Katılımcıların kampanyaya katılımı için zorunlu olan ve katılımcılardan temin edilecek bilgiler sadece bu kampanya kapsamında kullanılacak ve katılımcıların yazılı izni olmaksızın bir başka kampanya için kullanılmayacaktır.
 • İşbu Katılım Koşulları’nın yorumlanması ve/veya uygulanmasından doğabilecek ihtilafların halinde İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra daireleri yetkilidir.
 • Kazanan talihliler adına Yüzyıl Turizm tarafından gerçekleştirilen vize başvurusu sonucunda, olası bir ret cevabı alınırsa yeni bir ücretsiz başvuru hakkı olmayacaktır.
 • Kazanan 3 talihli bu haklarını diledikleri zaman kullanabilirler.

 

Yepyeni yerler keşfetmeye var mısın?
istfly.com’dan en son seyahat fikirleri ve fırsatları hakkında e-posta almak istiyorum.
x

Üye GirişiŞifremi unuttum
GİRİŞ YAP
x

Şifremi Unuttum

Sistemde kayıtlı olan e-mail adresinizi giriniz.


ŞİFREMİ GÖNDER

x