Antalya Uçak Bileti

Antalya sadece Türkiye’nin değil aynı zamanda Avrupa’nın da turizm başkentidir aslında. Akdeniz kıyısında bulunan Antalya, dolayısıyla Akdeniz iklimi etkisi altındadır. Bu da yazların inanılmaz derecede sıcak ve kurak geçmesi anlamına gelmektedir. Tertemiz denizi ve sıcacık kumsallarıyla yabancı turistlerin gözdesi olan Antalya, lüks otellerin çoğunlukta olduğu bir bölgedir. Özellikle yabancı yatırımcıların desteğiyle kurulan bu oteller, Antalya’ya gelen turistlerin ağırlandığı yerlerdir. Genellikle Rus misafirlerin akınına uğrayan Antalya, son dönemlerde bölgeye gelen Rus turist sayısında ciddi bir düşüş yaşamıştır.

Turizmin yanında ticaretin ve tarımında diğer çoğu ile göre ciddi oranda gelişmiş olması aslında Antalya’nın neden bu kadar gelişmiş olduğunun ve Türkiye’nin en kalabalık 5.şehri olduğunun kanıtıdır. Şehir merkezi ve diğer yerleşim yerleri dışında bulunan topraklarda genellikle tahıl tarlaları bulunur. Geçmişten bugüne birçok medeniyete ev sahipliği etmiş olan Antalya kültürel bakımdan da Türkiye’nin en değerli illerinden biridir ve bununla birlikte mutlaka belirtilmelidir ki Türkiye sınırları içerisinde en çok antik kentin yer aldığı şehirdir. Son olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin bulunduğu bu güzel topraklarda geçmişe doğru gidildikçe sırasıyla Osmanlılar, Selçuklular, Bizanslılar, Romalılar, Bergamalılar, Pamfilyalılar, Lidyalılar ve Likyalılar yaşamıştır.

Büyük ve modern bir havalimanı olan Antalya Havalimanı, her yıl özellikle yaz aylarında dünyanın farklı bölgelerinden gelen milyonlarca yabancı ve yerli turistin ilk ayak bastığı yerdir. Yolcu trafiği baz alındığında Türkiye’de Atatürk Havalimanından sonra en yoğun havalimanı iken Avrupa’nın 14.sırasında yer almaktadır.

istfly.com üzerinden satın alınan Antalya uçak biletleri ile hiçbir problem yaşamadan Antalya’ya ulaşarak gerçekleştireceğiniz bu eşsiz tatilde istfly.com, uçak bileti ve vize konusunda uzman ekibiyle size her zaman yardımcı olmaya hazır bekliyor olacak. Tek yön uçak bileti veya gidiş-dönüş satın aldığınız Antalya uçak bileti için istfly.com üzerinden paylaştığınız bilgileriniz kesinlikle 3.kişilerle paylaşılmayacaktır. En kolay uçak bileti için tercih edilen istfly.com aynı zamanda birçok müşterisi tarafından en ucuz uçak bileti sitesi olarak da değerlendirilmektedir. Yurt içi uçak bileti ve yurt dışı uçak bileti için tüm seçenekler istfly.com sitesinde bulunmakta olup, en ucuz uçak biletini sizlere sunmaktadır.      

 

Yepyeni yerler keşfetmeye var mısın?
istfly.com’dan en son seyahat fikirleri ve fırsatları hakkında e-posta almak istiyorum.
x

Üye GirişiŞifremi unuttum
GİRİŞ YAP
x

Şifremi Unuttum

Sistemde kayıtlı olan e-mail adresinizi giriniz.


ŞİFREMİ GÖNDER

x